آگهی ها

کمک به سازمان خيريه محک

تحلیل تکنیکال وساخت

( برای وضوح بهتر بر روی تصاویر کلیک کنید . )

 

  الف  - الگو سازی بلند مدتی وساخت در تایم فریم هفتگی  :

 

 

 

1 - سهم دقیقا از روی خط روند نزولی کل دوره حضور در بورس مانند اکثر سهم های اصلی بازار به بالا برگشت داشته است .

2 - بر روی نمودار سه خط سبز رنگ مشخص شده است ، به ترتیب از پائین به بالا : خط اول کف الگو های قابل تحقق است و دو خط دوم و سوم بالائی شامل سقف های احتمالی برای تکمیل دو الگوی تو در توی AB = CD کوچک است ، که نوسانات فرعی احتمالی را خواهند ساخت ؛ هدف اصلی در این میان تکمیل الگوی AB = CD  بزرگ میان مدت ( آبی رنگ ) با هدف گذاری کلاسیک محدوده قیمتی 700 تومان خواهد بود . سقف احتمالی الگوهای کوچک تو در تو با مقادیر ترازهای پراجکشن فیبو در مقادیر 50 ، 61.8 ، 76.4 و 100 درصد مطابقت خواهند داشت که مقادیر عددی آنها در نمودار درج شده است .

3 - در حال حاضر همچنانکه در نمودار دیده می شود سهم از نظر قیمتی در محل تلاقی با خط روند نزولی محکم دو ساله اخیر دوره سقوط بورس است و در تایم فریم روزانه نیز در منطقه اشباع خرید قرار دارد ، بنابراین برای افرادی که می خواهند تازه به سهم وارد شوند تا زمان شکسته شدن این خط ( قرمز رنگ ) و عبور و تثبیت پر قدرت قیمت بر روی آن ورود پر ریسک است و برای افرادی که سهم را در قیمتهای پائینتر خریداری کرده اند و یا از قبل آن را دارند ، توصیه به سهامداری بوده و خرید پله های بعدی تا زمان شکسته شدن این خط جایز نیست ، مرز عددی تلاقی سهم و گذار آن از این خط در محدوده قیمتی 290 الی 305 تومان قرار دارد .

 

ب - موج شماری بلند مدتی وساخت در تایم فریم هفتگی :

 


 

- در اینجا الگو ی WXYZ در منطقه اتمام Y و ابتدای حرکت به سمت Z فرار دارد و نقطه Z  مطابق نقطه D  در  الگوی AB = CD  بزرگ اصلی در نمودار قیل خواهد بود .

 

و حالا یک نکته جالب  ؛ این چارت دقیقا مربوط به دو ماه قبل است ، به متن های زیر نگاه کنید که حاوی متن ایمیلهای ما به یکدیگر است :

 -        ...  من روی خیلی از گروهها و سهمها ورود به آستانه رشد می بینم ، علائم اندیکاتوری آن هنوز نیست ، اما الگوسازی منطقه کف خصوصا بر مبنای هارمونیک در حال اتمام است ، مثلا من در گروه ساختمانی علائم اتمام کف سازی را در هفته های پیش رو می بینم و یک رشد شاید شدید تا برج 12 همین سال 94 ، اما با این وضع بازار فعلا اعلام عمومی آن به دلیل تبعاتش هم جسارت می خواد و هم حوصله و وقت برای پاسخگوئی و تحمل نظرات خاص که  وقت و دلیل لازم برای دامن زدن به چنین وضعیتی نیست ....

-        ... نگاهی به نمودار پیوست (موج شماری نمودار وساخت به عنوان لیدر ساختمانی ها ) بنداز و نظرت را بگو. البته در مورد ساختمان به طور کلی من فکر نمی کنم تا 96 از رکود خارج بشه و فکر می کنم نظر شما هم به این نزدیک باشه...

-        .... در مورد وساخت با تو موافقم ، در این گروه بهترین نمودار را همین وساخت دارد ، من هم فعلا برای این گروه و ثباغ یک نزول کوتاه مدتی می بینم ، اما در تایم فریم های بالا پتانسیل آغاز یک بالائی را می بینم که مصادف با انتهای این ماه و آغاز دی ماه می تواند از نظر زمانی باشد ، البته در مورد مسکن من هم با شما هم نظرم حتی اعتقاد به بعد از 96 هم برای ادامه دار شدن رکود آن دارم ... .

 

این ایمیلها مربوط به 15 و 16 آذر ماه یعنی دو ماه قبل است ؛

به قیمت ها در محدوده مورد اشاره یعنی انتهای آذر ماه و ابتدای دی ماه نگاه کنید و قیمتهای الان را نیز ببینید .

 

 

 

مطالب فوق بر مبنای تحلیل تکنیکال ارائه شده و هیچگونه دعوتی دال بر خرید و فروش در آن نیست

و مسئولیت هر گونه اقدامی بر عهده مخاطب می باشد .