آگهی ها

کمک به سازمان خيريه محک

تحلیل تکنیکال وبصادر (ادامه)

 

پیشتر در اینجا  سیگنال رشد و تارگت کوتاه مدتی وبصادر تا 111 تومان را اعلام کردم. چند روزی است وبصادر به شدت مورد توجه بازار قرار گرفته و علیرغم عرضه شدید حقوقی بانک سپه، با صف خرید شدید همراه شده. اصولاً مردم دوست ندارند سهام را ارزان بخرند. بارها در قیمت 80 تومان اشاره کردم که این قیمتها رویا خواهد شد ولی ملت میلیون میلیون سهم می فروختند. حالا در 107 تومان ده میلیون ده میلیون می خرند. سهام سایپا را در 80 تومان نمی خرند ولی در 176 تومان براش صف یک میلیاردی میگذارن .

وبصادر امروز در 1077 ریال بسته شد و با توجه به صف 200 میلیون سهمی، فردا به احتمال فراوان سهم 111 تومان را خواهد دید. اگرچه با توجه به بازدهی منطقی و نسبتاً خوب میشه در 111 تومان شناسایی سود کرد ولی نمودار سهم گویای وضعیت جدیدی است.

سطح 1075 ریال تا به حال 3 بار به عنوان سد مقاومتی قوی مقابل سهم عمل کرده و اگر کل کندل فردا، بالای این سطح قرار بگیره (به ویژه با حجم بالای احتمالی) این سد قدرتمند به بالا شکسته خواهد شد. در این صورت انتظار داریم در آینده این سطح تبدیل به سطح حمایتی گردد. از طرف دیگه به نظر میاد سهم در یک کانال صعودی قرار گرفته و سهم در صورت اینکه سطح مورد اشاره را با قدرت به بالا بشکنه، پتانسیل رشد تا سقف کانال در محدوده 124 تا  130 تومان را داراست.

مطالب فوق نظرات شخصی نویسنده بوده و برمبنای قوانین سایت مسئولیت تصمیم گیری بر عهده مخاطبان خواهد بود.