آگهی ها

کمک به سازمان خيريه محک

درباره ما

 

در باره ما

 
 این سایت متعلق به آقایان مهران و پوریا است ؛

علاقمندی اصلی موسسین سایت به بررسی علمی و تحقیقی وضعیت بازارهای سرمایه ای برای داشتن چشم اندازی روشنتراز آینده و پیش بینی وضعیت رفتاری و کاری بازارها برای  فعالیت و سرمایه گذاری موثر و مفید در آنها است . در همین راستا استفاده از ابزارهای تحلیلی مانند تحلیل تکنیکال و یا بررسی های بنیادی به عنوان مراجع کاربردی برای تصمیم گیری مورد نظر موسسین سایت می باشد . دیدگاه اصلی کاری ما شامل مطالعه ، تحقیق و بررسی علمی و تکنیکی بازارهای سرمایه ای درجهت بهبود وضعیت عملکرد فعالان بازار با استفاده از همین ابزارها است ؛ درهمین راستا در سالهای اخیر هر دو ما بطور مستقل در سایتهای مختلف تحلیل ارز ، طلا و بورس فعال بوده ایم .

مهران که با عنوان " مهران تکنیکال " در سایتهای اقتصادی در زمینه تحلیل فعالیت می کرد ، از ابتدای سال 1391 وبلاگی
مستقل برای ارائه تحلیل های خود با عنوان " تحلیل بازارهای مالی " تاسیس نمود و بعدها ازاواسط سال 1392 همکاری و مشارکت ما با یکدیگر دراین وبلاگ ادامه یافت. مدتی بود که به دلایل کاری شرایط را برای ادامه کار در قالب وبلاگ مناسب نمی دیدیم و به همین جهت ایجاد سایت مستقل و رسمی موجود را لازم دیدیم و از این پس فعالیت کاری ما در زمینه تحلیل منحصر به همین سایت خواهد بود .

علاقمندان می توانند برای مطالعه و بررسی متون تحلیلی ما در سالهای اخیر به آدرس وبلاگ قبلی در زیر مراجعه فرمایند ، آرشیو وبلاگ برای مطالعه علاقمندان باز بوده و نیازی به عضویت در آن  برای مشاهده متن ها نیست : 

 
 
 راههای تماس با ما :
 
1- استفاده از منوی پرسش و پاسخ
2- ارسال ایمیل به آدرس :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید