ادامه سخن نخست

به نام خدا

سخن نخست

 

مدتها بود که تصمیم به راه اندازی وب سایت اختصاصی گرفته بودیم و مقدمات کار را هم از یک سال پیش مهیا کردیم ؛ در بین راه به دلایل مختلف چندین بار کار متوقف شد ، اما از پا ننشستیم و خوشبختانه در نهایت روال انجام کار در مسیر درستی قرار گرفت و نتیجه آن چیزی است که امروز شما مشاهده می کنید. مطمئناً وب سایت فعلی خالی از ایراد نبوده و در آینده سعی ما براین خواهد بود که به مرور زمان با توسعه آن وانجام اصلاحات لازم وضعیت آن را از هر نظر بهبود ببخشیم ، در این میان پیشنهادات شما می تواند ما را درانجام این امر یاری رساند.

در حال حاضر دسترسی به مطالب سایت برای عموم آزاد است و فعلا الزامی به ثبت نام برای مشاهده مطالب سایت نیست ، اما ازمخاطبان گرامی دعوت می کنیم که با استفاده از گزینه ثبت نام و ورود کاربران در بالای صفحه اصلی در سایت ثبت نام کنند ، چون در آینده سایت فقط برای اعضاء  قابل دسترسی خواهد بود. پس از ثبت نام، ایمیلی حاوی لینک فعال سازی از آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید دریافت خواهید کرد که با کلیک روی آن، نام کاربری شما در سایت، فعال می گردد. لطفاً پس از ثبت نام در سایت، قسمت inbox و spam ایمیل خود را چک کنید و در صورتی که ایمیل مربوطه به قسمت spam رفته، روی ایمیل راست کلیک کرده و گزینه not spam را انتخاب نمایید. علاوه بر آن ثبت نام در خبرنامه نیز راه دیگری برای ارتباط ما با مخاطبان در مواقع لازم می باشد. لطفاً پیش از ثبت نام در سایت، قوانین را با دقت مطالعه فرمایید و به آن توجه داشته باشید . مخاطبان برای ارتباط با ما و ارائه پیشنهادات، نظرات و یا سوالات خود و همچنین برقراری ارتباط با سایر کاربران سایت می توانند از بخش پرسش و پاسخ استفاده نمایند.

همچنین بخشی را برای آموزش و ارائه منابع و کتب آموزشی و  تحلیلی تدارک دیده ایم که به مرور تکمیل خواهد شد. مخاطبان با مراجعه دوره ای به منوی آموزش و بخش منابع، می توانند از این قسمت استفاده نمایند.

در پایان امیدواریم سایت حاضر با تلاش همگی ما و به کمک مخاطبان گرامی به سایتی مفید در بخش تحلیل بازارهای مالی تبدیل شود.

                                                                                               

                                                                                                                                                                                                     مهران و پوریا